TPK30KP30CA
TPK30KP30CA SMC Diode Solutions
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: TVS DIODE 30VWM 48.8VC SPD-4
Packaging: Bag
Package / Case: SPD-4
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 618A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V
Supplier Device Package: SPD-4
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.8V
Power - Peak Pulse: 30000W (30kW)
Power Line Protection: No
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 30VWM 48.8VC SPD-4, Packaging: Bag, Package / Case: SPD-4, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 618A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V, Supplier Device Package: SPD-4, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 33.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.8V, Power - Peak Pulse: 30000W (30kW), Power Line Protection: No.