TPK30KP78CA
TPK30KP78CA SMC Diode Solutions
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: TVS 30000W 78V BIPOLAR SPD4
Packaging: Bulk
Package / Case: SPD-4
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 240A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 78V
Supplier Device Package: SPD-4
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 86.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 126V
Power - Peak Pulse: 30000W (30kW)
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS 30000W 78V BIPOLAR SPD4, Packaging: Bulk, Package / Case: SPD-4, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 240A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 78V, Supplier Device Package: SPD-4, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 86.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 126V, Power - Peak Pulse: 30000W (30kW), Power Line Protection: No.