Продукція > 3PEAK > TPL9032285-WS1R
TPL9032285-WS1R
TPL9032285-WS1R 3PEAK
Datasheet_TPL9032.pdf
Виробник: 3PEAK
Description: IC REG LIN 2.85V 300MA 4-WLCSP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-XFBGA, WLCSP
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 300mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 4-WLCSP (0.65x0.65)
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.85V
Control Features: Enable
PSRR: 88dB (10kHz), 82dB ~ 45dB (100Hz ~ 1MHz)
Voltage Dropout (Max): 0.18V @ 300mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Current, Transient Voltage
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LIN 2.85V 300MA 4-WLCSP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-XFBGA, WLCSP, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 300mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 5.5V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 4-WLCSP (0.65x0.65), Voltage - Output (Min/Fixed): 2.85V, Control Features: Enable, PSRR: 88dB (10kHz), 82dB ~ 45dB (100Hz ~ 1MHz), Voltage Dropout (Max): 0.18V @ 300mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Current, Transient Voltage.