Продукція > AVX > TPMD107K016R0050
TPMD107K016R0050
TPMD107K016R0050 AVX
tpm-776449.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16Volts 100uF 10% 2917 Multi-anode
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 100uF; 16VDC; SMD; D; 2917; ±10%; -55÷125°C; TPM, Manufacturer series: TPM, Roll diameter max.: 180mm, Operating voltage: 16V DC, Tolerance: ±10%, Case - inch: 2917, Case - mm: 7343, Case: D, Mounting: SMD, Type of capacitor: tantalum, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 100µF, ESR value: 50mΩ.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPMD107K016R0050 Виробник : KYOCERA AVX Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 100uF; 16VDC; SMD; D; 2917; ±10%; -55÷125°C; TPM
Manufacturer series: TPM
Roll diameter max.: 180mm
Operating voltage: 16V DC
Tolerance: ±10%
Type of capacitor: tantalum
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 100µF
ESR value: 50mΩ