Продукція > KYOCERA AVX > TPMD108K002R0025
TPMD108K002R0025
TPMD108K002R0025 KYOCERA AVX
TPM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5V 1000uF 10% 2917 Multi-anode
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1000UF 10% 2.5V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 2.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPMD108K002R0025 TPMD108K002R0025 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Description: CAP TANT 1000UF 10% 2.5V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
товару немає в наявності
TPMD108K002R0025 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 1000uF; 2VDC; SMD; D; 2917; ±10%; -55÷125°C; TPM
Manufacturer series: TPM
Roll diameter max.: 180mm
Operating voltage: 2V DC
Tolerance: ±10%
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Case: D
Mounting: SMD
Type of capacitor: tantalum
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 1mF
ESR value: 25mΩ