Продукція > AVX CORPORATION > TPMD108M002R0025
TPMD108M002R0025
TPMD108M002R0025 AVX Corporation
TPM.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1000UF 2.5V 20% 2917
Написати відгук
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 1000uF; 2VDC; SMD; D; 2917; ±20%; -55÷125°C; TPM, Manufacturer series: TPM, Roll diameter max.: 180mm, Operating voltage: 2V DC, Tolerance: ±20%, Case - inch: 2917, Case - mm: 7343, Case: D, Mounting: SMD, Type of capacitor: tantalum, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 1mF, ESR value: 25mΩ.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPMD108M002R0025 TPMD108M002R0025 Виробник : AVX tpm-776449.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5Volts 1000uF 20% 2917 Multi-anode
товару немає в наявності
TPMD108M002R0025 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 1000uF; 2VDC; SMD; D; 2917; ±20%; -55÷125°C; TPM
Manufacturer series: TPM
Roll diameter max.: 180mm
Operating voltage: 2V DC
Tolerance: ±20%
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Case: D
Mounting: SMD
Type of capacitor: tantalum
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 1mF
ESR value: 25mΩ