Продукція > KYOCERA AVX > TPMD108M004R0045
TPMD108M004R0045 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 1000uF; 4VDC; SMD; D; 2917; ±20%; -55÷125°C; TPM
Manufacturer series: TPM
Roll diameter max.: 180mm
Operating voltage: 4V DC
Tolerance: ±20%
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Case: D
Mounting: SMD
Type of capacitor: tantalum
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 1mF
ESR value: 45mΩ
Написати відгук
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 1000uF; 4VDC; SMD; D; 2917; ±20%; -55÷125°C; TPM, Manufacturer series: TPM, Roll diameter max.: 180mm, Operating voltage: 4V DC, Tolerance: ±20%, Case - inch: 2917, Case - mm: 7343, Case: D, Mounting: SMD, Type of capacitor: tantalum, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 1mF, ESR value: 45mΩ.