Продукція > AVX > TPMD226K035H0070
TPMD226K035H0070
TPMD226K035H0070 AVX
tpm-776449.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 22uF 10% ESR = 70mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук