Продукція > KYOCERA AVX > TPMD337K010H0035
TPMD337K010H0035
TPMD337K010H0035 KYOCERA AVX
TPM-3165480.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 330uF 10% ESR = 35mOhm
Написати відгук