Продукція > AVX > TPMD476K016R0100
TPMD476K016R0100
TPMD476K016R0100 AVX
tpm-776449.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16Volts 47uF 10% 2917 Multi-anode
на замовлення 444 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 47uF; 16VDC; SMD; D; 2917; ±10%; -55÷125°C; TPM, Type of capacitor: tantalum, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 16V DC, Mounting: SMD, Case: D, Case - inch: 2917, Case - mm: 7343, Tolerance: ±10%, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: TPM, ESR value: 100mΩ, Roll diameter max.: 180mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPMD476K016R0100 Виробник : KYOCERA AVX Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 47uF; 16VDC; SMD; D; 2917; ±10%; -55÷125°C; TPM
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 16V DC
Mounting: SMD
Case: D
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TPM
ESR value: 100mΩ
Roll diameter max.: 180mm