Продукція > AVX > TPMD476K020R0055
TPMD476K020R0055
TPMD476K020R0055 AVX
tpm-776449.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20Volts 47uF 10% 2917 Multi-anode
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 47uF; 20VDC; SMD; D; 2917; ±10%; -55÷125°C; TPM, Mounting: SMD, Case - inch: 2917, Case - mm: 7343, Tolerance: ±10%, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 47µF, Manufacturer series: TPM, Type of capacitor: tantalum, ESR value: 55mΩ, Roll diameter max.: 180mm, Case: D, Operating voltage: 20V DC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPMD476K020R0055 Виробник : KYOCERA AVX Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 47uF; 20VDC; SMD; D; 2917; ±10%; -55÷125°C; TPM
Mounting: SMD
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 47µF
Manufacturer series: TPM
Type of capacitor: tantalum
ESR value: 55mΩ
Roll diameter max.: 180mm
Case: D
Operating voltage: 20V DC