Продукція > AVX > TPMD476K020S0055
TPMD476K020S0055
TPMD476K020S0055 AVX
tpm-776449.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 47uF 10% ESR = 55mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук