Продукція > KYOCERA AVX > TPMD476M020S0045
TPMD476M020S0045
TPMD476M020S0045 KYOCERA AVX
TPM-3165480.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 47uF 20% ESR = 4 5mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук