Продукція > AVX CORPORATION > TPMD477M006R0030
TPMD477M006R0030
TPMD477M006R0030 AVX Corporation
TPM.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 470UF 6.3V 20% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 470uF; 6VDC; SMD; D; 2917; ±20%; -55÷125°C; TPM, Type of capacitor: tantalum, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 6V DC, Mounting: SMD, Case: D, Case - inch: 2917, Case - mm: 7343, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: TPM, ESR value: 30mΩ, Roll diameter max.: 180mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPMD477M006R0030 TPMD477M006R0030 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 470uF 20% 2917 Multi-anode
товару немає в наявності
TPMD477M006R0030 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 470uF; 6VDC; SMD; D; 2917; ±20%; -55÷125°C; TPM
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 6V DC
Mounting: SMD
Case: D
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TPM
ESR value: 30mΩ
Roll diameter max.: 180mm