Продукція > KYOCERA AVX > TPMD477M006S0030
TPMD477M006S0030 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 470uF; 6VDC; SMD; D; 2917; ±20%; -55÷125°C; TPM
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 6V DC
Case - mm: 7343
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TPM
ESR value: 30mΩ
Roll diameter max.: 330mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 470uF; 6VDC; SMD; D; 2917; ±20%; -55÷125°C; TPM, Type of capacitor: tantalum, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 6V DC, Mounting: SMD, Case: D, Case - inch: 2917, Case - mm: 7343, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: TPM, ESR value: 30mΩ, Roll diameter max.: 330mm.