Продукція > KYOCERA AVX > TPMD686M016S0040
TPMD686M016S0040
TPMD686M016S0040 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 68uF 20% ESR = 4 0mOhm
Написати відгук