Продукція > KYOCERA AVX > TPMD686M016S0050
TPMD686M016S0050
TPMD686M016S0050 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 68uF 20% ESR = 5 0mOhm
Написати відгук