Продукція > AVX CORPORATION > TPMD687M004R0025
TPMD687M004R0025
TPMD687M004R0025 AVX Corporation
TPM.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 680UF 4V 20% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4Volts 680uF 20% 2917 Multi-anode.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPMD687M004R0025 TPMD687M004R0025 Виробник : AVX tpm-776449.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4Volts 680uF 20% 2917 Multi-anode
товару немає в наявності
TPMD687M004R0025 TPMD687M004R0025 Виробник : KYOCERA AVX TPM-3165480.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 680uF 20% 2917 Mu lti-anode