Продукція > AVX CORPORATION > TPME107K020H0045
TPME107K020H0045
TPME107K020H0045 AVX Corporation
TPM.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 100UF 20V 10% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20Volts 100uF 10% 2917 Multi-anode.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME107K020H0045 TPME107K020H0045 Виробник : AVX tpm-776449.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20Volts 100uF 10% 2917 Multi-anode