Продукція > KYOCERA AVX > TPME107K020S0035
TPME107K020S0035
TPME107K020S0035 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 100uF 2917 ESR=3 5mOhms 10%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 100uF; 20VDC; SMD; E; 2917; ±10%; -55÷125°C; TPM, Manufacturer series: TPM, Roll diameter max.: 330mm, Operating voltage: 20V DC, Tolerance: ±10%, Case - inch: 2917, Case - mm: 7343, Case: E, Mounting: SMD, Type of capacitor: tantalum, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 100µF, ESR value: 35mΩ.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME107K020S0035 Виробник : KYOCERA AVX Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 100uF; 20VDC; SMD; E; 2917; ±10%; -55÷125°C; TPM
Manufacturer series: TPM
Roll diameter max.: 330mm
Operating voltage: 20V DC
Tolerance: ±10%
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Case: E
Mounting: SMD
Type of capacitor: tantalum
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 100µF
ESR value: 35mΩ