Продукція > AVX > TPME107M020H0045
TPME107M020H0045
TPME107M020H0045 AVX
tpm-776449.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 100uF 20% ESR = 45mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук