Продукція > KYOCERA AVX > TPME107M025R0045
TPME107M025R0045
TPME107M025R0045 KYOCERA AVX
TPM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; low ESR; 100uF; 25VDC; SMD; E; 2917; ±20%; TPM
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 25V DC
Mounting: SMD
Case: E
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TPM
ESR value: 45mΩ
Roll diameter max.: 180mm
Kind of capacitor: low ESR
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; low ESR; 100uF; 25VDC; SMD; E; 2917; ±20%; TPM, Type of capacitor: tantalum, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 25V DC, Mounting: SMD, Case: E, Case - inch: 2917, Case - mm: 7343, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: TPM, ESR value: 45mΩ, Roll diameter max.: 180mm, Kind of capacitor: low ESR.