Продукція > AVX CORPORATION > TPME108K004H0018
TPME108K004H0018
TPME108K004H0018 AVX Corporation
TPM.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1000UF 4V 10% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4Volts 1000uF 10% 2917 Multi-anode.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME108K004H0018 TPME108K004H0018 Виробник : AVX tpm-776449.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4Volts 1000uF 10% 2917 Multi-anode