Продукція > AVX > TPME108K004R0023
TPME108K004R0023 AVX
Виробник: AVX
на замовлення 800 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 1000uF; 4VDC; SMD; E; 2917; ±10%; -55÷125°C; TPM, Manufacturer series: TPM, Roll diameter max.: 180mm, Operating voltage: 4V DC, Tolerance: ±10%, Case - inch: 2917, Case - mm: 7343, Case: E, Mounting: SMD, Type of capacitor: tantalum, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 1mF, ESR value: 23mΩ.
Інші пропозиції TPME108K004R0023
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME108K004R0023 Виробник : KYOCERA AVX Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 1000uF; 4VDC; SMD; E; 2917; ±10%; -55÷125°C; TPM
Manufacturer series: TPM
Roll diameter max.: 180mm
Operating voltage: 4V DC
Tolerance: ±10%
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Case: E
Mounting: SMD
Type of capacitor: tantalum
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 1mF
ESR value: 23mΩ