Продукція > KYOCERA AVX > TPME108M006H0025
TPME108M006H0025
TPME108M006H0025 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6V 1000uF 20% ESR = 25mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук