Продукція > KYOCERA AVX > TPME108M006R0025
TPME108M006R0025
TPME108M006R0025 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 1000uF 20% 2917 Multi-anode
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 1000uF; 6VDC; SMD; E; 2917; ±20%; -55÷125°C; TPM, Manufacturer series: TPM, Roll diameter max.: 180mm, Operating voltage: 6V DC, Tolerance: ±20%, Case - inch: 2917, Case - mm: 7343, Case: E, Mounting: SMD, Type of capacitor: tantalum, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 1mF, ESR value: 25mΩ.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME108M006R0025 Виробник : KYOCERA AVX Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 1000uF; 6VDC; SMD; E; 2917; ±20%; -55÷125°C; TPM
Manufacturer series: TPM
Roll diameter max.: 180mm
Operating voltage: 6V DC
Tolerance: ±20%
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Case: E
Mounting: SMD
Type of capacitor: tantalum
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 1mF
ESR value: 25mΩ