Продукція > AVX > TPME157M016H0040
TPME157M016H0040
TPME157M016H0040 AVX
tpm-776449.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 150uF 20% ESR = 40mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук