Продукція > AVX > TPME158M004H0015
TPME158M004H0015
TPME158M004H0015 AVX
tpm-776449.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 1500uF 20% ESR = 15mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук