Продукція > AVX CORPORATION > TPME226K035H0100
TPME226K035H0100
TPME226K035H0100 AVX Corporation
TPM.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 22UF 35V 10% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35Volts 22uF 10% 2917 Multi-anode.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME226K035H0100 TPME226K035H0100 Виробник : AVX tpm-776449.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35Volts 22uF 10% 2917 Multi-anode