Продукція > AVX CORPORATION > TPME227K016S0025
TPME227K016S0025
TPME227K016S0025 AVX Corporation
TPM.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 220UF 16V 10% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16Volts 220uF 10% 2917 Multi-anode.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME227K016S0025 TPME227K016S0025 Виробник : AVX tpm-776449.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16Volts 220uF 10% 2917 Multi-anode
товару немає в наявності
TPME227K016S0025 TPME227K016S0025 Виробник : KYOCERA AVX TPM-3165480.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 220uF 10% 2917 Multi-anode