Продукція > AVX CORPORATION > TPME227M016S0040
TPME227M016S0040
TPME227M016S0040 AVX Corporation
TPM.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 220UF 16V 20% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16Volts 220uF 20% 2917 Multi-anode.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME227M016S0040 TPME227M016S0040 Виробник : AVX tpm-776449.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16Volts 220uF 20% 2917 Multi-anode