Продукція > AVX > TPME337K010H0023
TPME337K010H0023
TPME337K010H0023 AVX
tpm-776449.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 330uF 10% ESR = 23mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук