Продукція > KYOCERA AVX > TPME337K010H0035
TPME337K010H0035
TPME337K010H0035 KYOCERA AVX
TPM-3165480.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 330uF 10% ESR = 35mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук