Продукція > AVX > TPME476K025H0065
TPME476K025H0065
TPME476K025H0065 AVX
tpm-776449.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 47uF 10% ESR = 65mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук