Продукція > AVX > TPME476K025S0065
TPME476K025S0065
TPME476K025S0065 AVX
tpm-776449.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 47uF 10% ESR = 65mOhm
Написати відгук