Продукція > KYOCERA AVX > TPME476K035K0055
TPME476K035K0055
TPME476K035K0055 KYOCERA AVX
TPM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 47uF 10% ESR = 5 5mOhm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME476K035K0055 TPME476K035K0055 Виробник : KYOCERA AVX TPM-3165480.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 47uF 10% ESR = 5 5mOhm