Продукція > AVX > TPME476M025S0065
TPME476M025S0065
TPME476M025S0065 AVX
tpm-776449.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 47uF 20% ESR = 65mOhm
Написати відгук