Продукція > KYOCERA AVX > TPME477M006H0023
TPME477M006H0023
TPME477M006H0023 KYOCERA AVX
TPM-3165480.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6V 440uF 20% ESR = 23mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук