Продукція > AVX CORPORATION > TPME686K025H0055
TPME686K025H0055
TPME686K025H0055 AVX Corporation
TPM.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 68UF 25V 10% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 68uF 10% ESR = 55mOhm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME686K025H0055 TPME686K025H0055 Виробник : AVX tpm-776449.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 68uF 10% ESR = 55mOhm