Продукція > AVX > TPME687K004H0018
TPME687K004H0018
TPME687K004H0018 AVX
tpm-776449.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 680uF 10% ESR = 18mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук