TPR1CTA103J
TPR1CTA103J KOA Speer
koas_s_a0009586294_1-2271696.pdf
Виробник: KOA Speer
Wirewound Resistors - Through Hole 1W 10k Ohm 5% +/- 350 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук