TPR1CTA180J
TPR1CTA180J KOA Speer
TPR-253056.pdf
Виробник: KOA Speer
Wirewound Resistors - Through Hole 18 Ohm 1W 5% +/- 200 ppm
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук