TPR1CTA331J
TPR1CTA331J KOA Speer
koas-s-a0009586294-1.pdf
Виробник: KOA Speer
Wirewound Resistors - Through Hole 330 Ohm 1W 5% +/- 350 ppm
Написати відгук