TPR1CTA3R9J
TPR1CTA3R9J KOA Speer
koas_s_a0009586294_1-2271696.pdf
Виробник: KOA Speer
Wirewound Resistors - Through Hole 3.9 Ohm 1W 5% +/- 200 ppm
Написати відгук