TPR1CTA4R3J
TPR1CTA4R3J KOA Speer
TPR-253056.pdf
Виробник: KOA Speer
Wirewound Resistors - Through Hole 4.3 Ohm 1W 5% +/- 200 ppm
Написати відгук