TPR1CTA4R7J
TPR1CTA4R7J KOA Speer
TPR-253056.pdf
Виробник: KOA Speer
Wirewound Resistors - Through Hole 4.7 Ohm 1W 5% +/- 200 ppm
Написати відгук