TPR1CTA5R1J
TPR1CTA5R1J KOA Speer
TPR-253056.pdf
Виробник: KOA Speer
Wirewound Resistors - Through Hole 5.1 Ohm 1W 5% +/- 200 ppm
Написати відгук