TPR1CTA5R6J
TPR1CTA5R6J KOA Speer
TPR-253056.pdf
Виробник: KOA Speer
Wirewound Resistors - Through Hole 5.6 Ohm 1W 5% +/- 200 ppm
Написати відгук