TPR1CTA7R5J
TPR1CTA7R5J KOA Speer
koas-s-a0009586294-1.pdf
Виробник: KOA Speer
Wirewound Resistors - Through Hole 7.5 Ohm 1W 5% +/- 200 ppm
Написати відгук