TR-O-24V-100S Panasonic Electric Works
TR%20Relays.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY TIME DELAY 100SEC 1A 240V
Delay Time: 1 Sec ~ 100 Sec
Mounting Type: Through Hole
Function: Off-Delay
Circuit: SPDT (1 Form C)
Termination Style: PC Pin
Voltage - Supply: 24VDC
Contact Rating @ Voltage: 1A @ 240VAC
Relay Type: Mechanical Relay
Timing Adjustment Method: External Resistor
Timing Initiate Method: Input Voltage
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TIME DELAY 100SEC 1A 240V, Delay Time: 1 Sec ~ 100 Sec, Mounting Type: Through Hole, Function: Off-Delay, Circuit: SPDT (1 Form C), Termination Style: PC Pin, Voltage - Supply: 24VDC, Contact Rating @ Voltage: 1A @ 240VAC, Relay Type: Mechanical Relay, Timing Adjustment Method: External Resistor, Timing Initiate Method: Input Voltage, Part Status: Obsolete.